Eğitim Modülü Pilot Çalışmaları Başladı

 

Yenilikçi Erasmus+ KA2 projemiz "pozitif psikoloji" teorisi ışığında Avrupa'da ki ikinci nesil göçmenlerinin dayanıklılık ve güçlü yönlerini harekete geçirmeyi amaçlayan “Act Positive” projemizin pilot çalışmaları başladı. 2. nesil göçmenler, mesleki eğitim ve öğretim öğretmenleri ve sosyal hizmet uzmanları için proje kapsamında oluşturulan eğitim modüllerinin ve eğitim modüllerinin yer aldığı web sitesi ve platform yüz yüze ve online olarak tanıtılmaktadır. Eğitim modüllerini incelemek için lütfen sayfamızı ziyaret edin:

https://act-positive.eu

 

Pilot testing of our project has started. Website and platform that hosts training modules and training modules created within the scope of the project for 2nd generation immigrants, VET teachers, and social workers are being introduced face to face and online. To review the training modules, please visit our page : 

https://act-positive.eu

 

 

 

“Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur.” 

Mustafa Kemal ATATÜRK