Pozitif Hareket 'Act Positive' adlı Projemiz Online Toplantıları Devam Ediyor

Pozitif psikolojinin önemini kabul ederek, işsiz 2. nesil göçmenleri yalnızca potansiyel olarak stresli durumlara uyum  sağlamaları ve onları güçlendirmek için değil aynı zamanda yeni ve yenilikçi bir eğitim kursu yöntemi geliştirmeyi amaçlayan Pozitif Hareket ‘ACT POZİTİF’ projemizin ikinci ve üçüncü online toplantılarını gerçekleştirdik. 

Fransız Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen D'ANTILLES ET D'AILLEURS DA&DA koordinasyonunda yürütülen Pozitif Hareket projesinin çevrimiçi proje toplantısında ortaklar tarafından hazırlanan Saha Araştırma Kılavuzu ve Literatür İnceleme Kılavuzları ele alındı. Son düzenlemeler ve içerik değerlendirmeleri yapıldı. Ayrıca hedef grupla yapılan mevcut durum anketleri ve  yapılan online toplantılar değerlendirildi. Proje websitesinin yapımı hakkında bilgi verilen toplantı iyi dileklerle sona erdi.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

“Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur.” 

Mustafa Kemal ATATÜRK