Yetişkinlerin Yaratıcı ve Dijital Becerilerinin Geliştirilmesi (CREDI) Projesi Sonuç Paylaşım Toplantısı

 

Almanya Ulusal Ajansı Tarafından desteklenen Yaratıcılığı ve Dijital Becerileri Geliştirme “Improving Creativity & Digital Skills”, kısa adı “CREDI” olan projenin Sonuç Paylaşım Toplantısı 11 Ekim 2023 tarihinde Aydın'da gerçekleştirildi.

Toplantı projeyi daha geniş kitlelere tanıtmak amacıyla yapıldı. Çeşitli dernekler, organizasyon, kurum ve kuruluşlardan katılan katılımcılara, projenin çıktıları tanıtıldı. Proje kapsamında üretilen e-öğrenme platformunu deneyen katılımcılarla proje değerlendirildi. Bu zaman kadar yapılan çalışmaların da ele alındığı toplantı karşılıklı fikir alışverişi sonrası sona erdi.

 

CREDI e-öğrenme platformu, çalışan/çalışmayan yetişkinlerin dijital ve yaratıcı becerilerini artırmak için geliştirilmiştir.

Çevrimiçi kurslara kaydolmak için platforma https://www.credi-erasmusproject.eu/e-learning-platform/ adresinden erişebilirsiniz.

Proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir.

Ortaklar şunlardır;

Euro-Med Gençlik Federasyonu 

GEInnova 

Progeu 

Aydın Kültürel Gelişim Derneği 

AKETH 

Association Hexagonale

 

“Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur.” 

Mustafa Kemal ATATÜRK